Sigorta

0532 237 88 85

info@zenemlak.com

Zorunlu ve gönüllü - Türk Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde Mülkiyet sigortası iki tipe ayrılır.

Yani 27.09.2000 tarihinde felaketin yasaya göre, depreme karşı sigorta (DASK) belediyelere ait tüm özellikler için gereklidir. Tapu bir kopyasını, mülkiyet, vergi numarası pasaport sahibi - Kayıt için gerekli DASK. DASK yıllık olarak düzenlenir. Sigorta maliyeti mülkiyet konumu, bina, inşaat türü, binanın yaşı tipi ve yılda 50 Euro toplamının ortalama bağlıdır. Deprem nedeniyle, patlamalar, depremler nedeniyle, heyelan nedeniyle deprem deprem, yangın, - Kapalı riskler.

Enerji maliyetlerinin kaçak nedeniyle yangın, sel, hırsızlık, deprem, yıldırım, patlama, grev ve sivil kargaşa, sel, araç veya uçağın çarpışma, suya maruz kalma, duman, kasırga, heyelan hasar sonuçlarını: Gönüllü mülkiyet sigortası aşağıdaki riskleri kapsar depremden sonra, kira ve diğer masraflar kaybını gidermek için. Mülkiyet ve değeri alanına bağlı olarak 80 ila 200 avro, sigorta politikasının fiyat.

ZEN EMLAK Şirket gayrimenkul gönüllü ve zorunlu sigorta hizmetleri sunan büyük sigorta şirketleri ve acenteler temsilciliği ile işbirliği. Size mülkiyet sigorta koruma paketi satın yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

top